1. هرم هفتم

کتاب صوتی «هرم هفتم» با نویسندگی و گویندگی امیرعلی نیرومند‌ زال‌پور منتشر شده است.

داستان با سفری آغاز می‌شود که لحظه به لحظه غیرقابل‌پیش‌بینی‌ می‌شود‌، همسفران در ابتدا معمولی به‌نظر می‌آیند ولی ناگهان باطن خود نشان می‌دهند، در‌نهایت در کنار هیجان داستان به مفاهیم بهتری از انسان و انتخاب و چرایی هر دو پرداخته می‌شود.

این اثر به علاقه‌مندان به داستان‌های رازآلود پیشنهاد می‌شود. این کتاب صتی رایگان منتشر شده است و برای دریافت این کتاب صوتی رایگان می‌توانید به طاقچه بروید.

۲٫ میشل شدن

میشل اوباما همسر رئیس جمهور سابق آمریکا باراک اوباما در کتاب میشل شدن، زندگی خود از زمان کودکی تا روزی که کاخ سفید را ترک کرده را روایت می کند. این کتاب در آمریکا و سراسر جهان مورد توجه قرار گرفت، به بیش از ۴۲ زبان دنیا ترجمه شد و در اولین روزهای انتشار خود فروش بسیار بالایی داشت.

یکی از جذابیت‌های کتاب این است که در اولین روز انتشارش، صف‌های بسیاری در مراکز فروش جهت خرید کتاب تشکیل شده و حدود ۷۰۰ هزار نسخه در همان روز اول فروش رفته است.

کتاب صوتی میشل شدن به روایت زندگی قدرتمندترین و درخشان‌ترین زن سیاه پوست دنیا می‌پردازد. حکایت زنی که سختی‌ها و موانع زندگی را گام به گام پشت سر گذاشته و با صبر، پشتکار و هوش بالایش آینده‌ای درخشان برای خود رقم زده است. این کتاب هم در کتابخانه صوتی طاقچه وجود دارد.

۳٫ ملت عشق

کتاب صوتی ملت عشق با اجرای جدیدی از جمعی از گویندگان نشر آوانامه، داستان شمس و مولانا، یکی از شگفت‌انگیزترین داستان‌های عرفانی دنیا است عشقی که با گذشت هشتصد سال هنوز طراوت و تازگی خود را حفظ کرده است و هربار خواندنش، شوری جدید در سر می‌اندازد. اجرای جدید کتاب صوتی ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک و ترجمه‌ی روان ارسلان فصیحی، هم اکنون در اختیار شما است.

کتاب صوتی ملت عشق یکی از رمان‌های برتر ادبیات داستانی امروز جهان است که هرکسی برای بهتر زیستن به خواندن آن سخت نیازمند است. این رمان، رمان فلسفه، تفکر، زندگی و برتر از همه رمان عشق و عرفان در مفهوم بسیار عمیق و ماندگار آن است. خواندن این اثر، بی‌تردید به همهٔ ما کمک میکند که به خودمان، به دیگران و جهانی که از هر سو ما را محاصره کرده است، عمیق‌تر نگاه کنیم و زیباتر و بهتر از قبل زندگی کنیم.

دانلود کتاب صوتی ملت عشق

۴٫ چشمهایش

کتاب صوتی چشم‌هایش، داستانی برای یافتن صاحب واقعی چشم‌هایی است که استاد ماکان در نقاشی خود کشیده است. برخی بر این عقیده هستند که بزرگ علوی ایده‌ی نوشتن کتاب چشمهایش را از زندگی کمال‌الملک الهام گرفته است و برخی آن را متعلق به تقی ارانی می‌دانند. بهرحال، داستان زندگی زنی را روایت می‌کند که از خانواده‌ای ثروتمند آمده و بسیار زیبا بوده است. او که توجه همه مردان را به خود جلب می‌کرده، برای جلب توجه استاد ماکان با تشکیلات مخفی که زیر نظر او بوده همکاری می‌کند و بعد از دستگیری او، برای نجات جان استاد از مرگ به ازدواج با رییس شهربانی تن می‌دهد. استاد ماکان به تبعید می‌رود ولی از این فداکاری‌ها آگاه نمی‌شود. او در تبعید دست به کشیدن نقاشی معروف و مرموزش با نام چشم‌هایش می‌زند…

کتاب صوتی چشمهایش را دانلود کنید.

۵٫ نیمه تاریک وجود

میکرو کتاب صوتی نیمه تاریک وجود اثر دبی فورد یکی از تأثیرگذارترین و راهگشاترین نوشته‌ها در زمینهٔ فراروان‌شناسی است که از زمان نخستین انتشار آن در ایران در سال ۱۳۸۰ تا کنون، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های خودشناسی در ایران بوده است.

میکروکتاب‌ چکیده‌ای از کتاب اصلی است که در زمانی حدود ۵۰ دقیقه دانش کامل کتاب را در اختیار شما می‌گذارد و مهمتر اینکه فضای کتاب کامل حفظ شده و لذت مطالعه را از دست نمی‌دهید.

همه ما از روبرو شدن با نیروهای منفی و تاریکی‌های درونی خود دوری می‌کنیم، غافل از اینکه همین تاریکی‌های درونی می‌تواند ما را به روشنایی‌های زندگی برساند.

نیمه تاریک وجود در مورد شناسایی توانایی‌هایی شخصی و درونی است. شما در این میکروکتاب صوتی که چکیده‌ای از کتاب اصلی است، با تمام لایه‌های پنهان خودتان مواجه می‌شوید و برای اینکه تبدیل به بهترین نسخه از خودتان شوید، تغییراتی درونی ایجاد می‌کنید. پس اگر فکر می‌کنید که می‌توانید بهتر باشید و سرنوشت بهتری برای خودتان داشته باشید، این میکروکتاب را بشنوید و تمرین‌های آن را دقیق انجام دهید.

دانلود کتاب صوتی نیمه تاریک وجود

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *