کتاب‌هایی برای بیشتر لذت بردن

آس و پاس در پاریس و لندن اولین کتاب جورج اورول است. این اثر در سال ۱۹۳۳ منتشر شد و اورول برای چاپش دردسرهای زیادی کشید چون خیلی‌ها آن را رد کردند و حتی نزدیک بود جورج آن را بسوزاند.

نیمهٔ اول کتاب که در پاریس می‌گذرد، حتی از نظر توالی زمانی تا حدود زیادی مبتنی بر واقعیت است. اما نیمهٔ دوم، که در لندن می‌گذرد، تجربیات اورول است از دوره‌های مختلفی که خودخواسته با خیابان‌خواب‌ها سر می‌کرده و توالی وقایع آن‌طور که در کتاب آمده نبوده است.

بخش اول درباره روزهای زندگی او در پاریس است. آنجا در یک آشپزخانه کار می‌کرد و بخش دوم روزهای اورول در لندن را شرح می‌دهد، زمانی که در قامت یک ولگرد آس‌ و پاس در خیابان‌ها زندگی می‌کرد.

اگرچه اورول را با مزرعه حیوانات و ۱۹۸۴ می‌شناسید اما بعضی می‌گویند آس و پاس در پاریس و لندن خواندنی‌ترین کتاب او است. او این کتاب را زمانی نوشت که دزد تمام پس‌اندازش را دزدید و او مجبور شد برای ادامه زندگی راهی پیدا کند. 

فروش کتاب آنلاین


دون میگوئل آنخل روئیز نویسنده‌ی کتاب صوتی چهار میثاق در این کتاب به ما چهار پیمانی را آموزش می‌دهد که اگر این عهدها را با خودمان ببندیم و این چهار میثاق را در افکار و رفتار خود در زندگی به کار بگیریم، می‌توانیم زندگیمان را بهبود ببخشیم. هدف نویسنده از نوشتن این کتاب این بوده است که نسل‌های جدید با مطالعه و استفاده از آموزه‌های این کتاب، دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنند.

در میثاق اول، با کلام خود گناه نکنید، ما کمی با قدرت کلمات آشنا می‌شویم. با شنیدن این بخش از کتاب صوتی چهار میثاق یاد می‌گیریم که خشونت‌های کلامی چه تاثیرات ماندگاری می‌توانند داشته باشند و استفاده درست از کلمات می‌تواند تا چه اندازه مهم و تاثیرگذار باشد. به اعتقاد نویسنده، این میثاق، مهم‌ترین میثاق این کتاب است.

بهترین کتاب های صوتی رایگان را از این سایت دریافت کنید.


کتاب صوتی آبنبات دارچینی که در واقع جلد بعدی «آبنبات هل‌دار» محسوب می‌شود، درباره‌ی اتفاقات غیر منتظره و عجیبی است که برای شخصیت اصلی داستان، یعنی محسن رخ می‌دهد. این اتفاقات به صورت ناخواسته روی زندگی محسن و اطرافیانش تاثیر می‌گذارند. ماجراهای کتاب آبنبات دارچینی بین سال‌های ۷۲ تا ۷۴ می‌گذرد. درگیری محسن، قهرمان بجنوردی داستان با این موقعیت‌های پیش‌بینی نشده اتفاقات طنزی را رقم می‌زند که خواندنش خالی از لطف نیست. راستی این را هم بدانید که یکی از شخصیت‌های محوری کتاب آبنبات دارچینی، پدر دریا است.

کتاب آبنبات دارچینی، اثر طنزی است که بعد از کتاب‌های «آبنبات هل‌دار» و «آبنبات پسته‌ای» منتشر شده است. این اثر جذاب را با صدای میرطاهر مظلومی می‌شنوید.


 کتاب صوتی کاریزما چیست و چگونه شخصیتی کاریزماتیک داشته باشیم، به بیان ویژگی‌های شخصیتی که باعث می‌شود فردی دارای کاریزما شود پرداخته شده و شنونده با همراهی این کتاب با بسیاری از رموز افراد کاریزماتیک آشنا شده و آن‌ها را فرا می‌گیرد. کتاب کاریزما چیست و چگونه شخصیتی کاریزماتیک داشته باشیم توسط شیرین رمضانی به فارسی برگردانده شده؛ میلاد فتوحی خوانش این کتاب را برعهده داشته و توسط نوین کتاب گویا تهیه و در اختیار مخاطبان قرار داده شده است.

دانلود کتاب صوتی روانشناسی

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.