کتاب‌هایی که کاش زودتر می‌خواندم

دبی فورد در رشته روانشناسی از دانشگاه جان اف کندی فارغ‌التحصیل شد و از آن پس در زمینه روانشناسی و معنویت فعالیت‌های گسترده‌ای انجام داد و سعی کرد دیگران را از این زمینه آگاه کند.

دبی فورد در کتاب نیمه تاریک وجود راهکارهای روانشناسی مدرن را همراه با راهکارهای معنوی کرد و این مجموعه را در سال ۱۹۹۸ منتشر کرد.

کتاب نیمه تاریک وجود (عنوان به انگلیسی: The Dark Side of the Light Chasers ) اثر دبی فورد به ما کمک می‌کند آن بخش از افکار و احساساتمان را که از چشم دیگران همیشه مخفی کرده‌ایم پیدا کنیم، آن‌ها را بپذیریم و از این راه به آرامش مورد نیاز برای رسیدن به اهدافمان دست پیدا کنیم.

خرید کتاب نیمه تاریک وجود


کتاب چهار میثاق؛ کتاب خرد سرخپوستان تالتک نوشته دون میگوئل روئیز است و با ترجمه مهدیه مقاری منتشر شده است. این کتاب زندگی شما را تغییر خواهد داد.

هزاران سال قبل، در سراسر مکزیک جنوبی تالتک به‌عنوان مردان و زنان دانشمند شناخته می‌شد. انسان‌شناسان از تالتک به‌عنوان یک ملت یا یک نژاد سخن می‌گویند، اما در حقیقت تالتک، دانشمندان و هنرمندانی بودند که جامعه‌ای را شکل دادند تا بر روی علم روحی روانی و اعمال گذشتگان پژوهش کردند و آن‌ها را حفظ و پاسداری نمایند. آن‌ها در تئوتیهوکن ( شهر قدیمی اهرام خارج شهر مکزیک) به‌عنوان اساتید (ناگوآل‌ها) و شاگردان دور هم جمع شدند. علم تالتک برخاسته از همان یگانگی ذاتی حقیقت است.

چند بار برای یک اشتباه تنبیه می‌شویم؟ پاسخ هزاران بار است. انسان تنها موجود روی زمین است که برای یک اشتباه هزاران بار مجازات می‌شود. بقیهٔ موجودات برای هرکار اشتباه تنها یک‌بار تنبیه می‌شوند. ما حافظه‌ای قدرتمند داریم. ما دچار عملی اشتباه می‌شویم، خود را قضاوت کرده، گناهکار شناخته و مجازات می‌کنیم. این کتاب به شما کمک می‌کند خودتان را تغیر دهید و به آرامش روحی برسید. این کتاب به شما کمک می‌کنپ با کلامتان گناه نکنید، هیچ چیز را به خود نگیرید، تصورات بیهوده نکنید و همواره تا جایی که می‌توانید تلاش کنید.

خرید کتاب چهار میثاق


دکتر جو دیسپِنزا نویسنده کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن درک ما از جهان و مهم‌تر از همه، اعتقادات ما در مورد آنچه جسم انسان قادر به دستیابی به آن هست را به چالش می‌کشد. او از طریق تلفیقی از تحقیقات علمی و بینش معنوی، مخاطب را در معرض این واقعیت قرار می‌دهد که ابعادی فراتر از ادراک نیز وجود دارد. این بعد، کوانتوم نامیده می‌شود. مکانی که شامل اطلاعات و پتانسیل‌های نامتناهی است.

این کتاب را به تمام کسانی که نمی‌خواهند یک زندگی عادی داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم.


سابقه خرید کتاب به صورت غیرحضوری به سال‌ها پیش، یعنی اواسط دهه ۸۰ بر می‌گردد. در آنروزها من برای اولین بار یکی از کتاب‌های کمک آموزشی مورد نیازم را از طریق یک سرویس تلفنی خریدم. روش کارشان اینگونه بود که زنگ می‌زدیم و سفارش را ثبت می‌کردیم. پرداخت هم در محل انجام می‌شد. اما حالا بعد از گذشت حدود ۱۵ سال، دیگر خرید تلفنی از رونق افتاده و بیشتر از طریق سایت‌ها و پیج‌های اینستاگرامی صورت می‌گیرد. به نظر شما بهترین سایت خرید کتاب کجاست؟

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.