چه کتاب‌هایی بخونم؟

کتاب راز اثری از راندا برن است که با ترجمه ساره سادات علوی می‌خوانید. این اثر که نسخه مکتوب شده مستندی به همین نام است، درباره رازی صحبت می‌کند که توانایی ایجاد تحولی عمیق را در زندگی تمام انسان‌ها دارد. 

راندا برن نویسنده معروف و تهیه‌کننده ۲۶ اوت ۱۹۴۵ در ملبورن چشم به جهان گشود. او را در دنیا به دلیل نوشتن کتاب راز و کتاب‌هایی که بعد از آن و در ادامه راز منتشر کرد می‌شناسند. مجله تایم در سال ۲۰۰۷ راندا برن را به عنوان تاثیرگذارترین فرد دنیا معرفی کرد. علاوه بر این، زمانی که اپرا وینفری، از او دعوت کرد تا به برنامه مشهورش بیاید، میزان شهرت او چند برابر شد. 

از میان آثار دیگر راندا برن می‌توان به کتاب‌های آموزه‌های روزانه راز، راز شکرگزاری، قانون جذب، قهرمان، تقویم معجزه ۱۳۹۳، راز هستی، قدرت، معجزه و معجزه سپاس‌گزاری اشاره کرد.


خرید کتاب راز


کتاب عقیل، عقیل یکی از داستان‌های مجموعه کارنامه سپنج نوشته محمود دولت‌آبادی نویسنده، نمایشنامه‌نویس و بازیگر تئاتر معاصر ایرانی است. دولت آبادی در این کتاب به روایت زندگی مردی روستایی و مشکلاتش می‌پردازد. انتشارات نگاه کتاب عقیل، عقیل را منتشر کرده است.

محمود دولت آبادی کتاب عقیل، عقیل را در سال ۱۳۵۱ نوشته شده و در آن به زندگی مردم روستایی و مصایب آن‌ها پرداخته است. محمودآبادی ریشه بسیاری از مسائل سیاسی و اجتماعی ایران را در این روند تخلیه روستاها و پرشدن شهرها می‌بیند و از این رو در داستان‌هایش به آن پرداخته است. کتاب عقیل عقیل نیز داستان مردی روستایی به نام عقیل است است که همه زندگی و اعضای خانواده‌اش را جز یک پسر و یک دختر، در زلزله‌ای از دست می‌دهد. او که درمانده می‌شود تصمیم می‌گیرد به دیدار پسرش تیمور، که در پادگانی سرباز است برود. عقیل اما در مسیر ماجراهایی دارد… نسخه الکترونیکی این کتاب هم در سایت‌ها منتشر شده که با دانلود کتاب می‌توانید از آن لذت ببرید.


کتاب مردی به نام اوه اولین رمان فردریک بکمن نویسنده‌ی سوئدی است. داستانی تراژیک و طنزآلود است که دیدگاه نویسنده در این کتاب انتقادی به جهان مدرن و روابط میان انسان‌ها اشاره می‌کند که با استقبال زیادی در جهان روبه‌رو شد و به سی زبان زنده‌ی دنیا ترجمه شده است.

در سال ۲۰۱۵ این کتاب به عنوان یک فیلم روی پرده رفت و نامزد شش جایزه شد و فیلم انتخاب‌شده سوئد برای اسکار بهترین فیلم خارجی زبان بود.

کتاب مردی به نام اوه داستان زندگی انسان میانسال ۵۹ ساله‌ای است که به خاطر بالا رفتن سنش اخراج شده، چند سالی است که مدیر محله است و همه‌ی فعالیت‌ها و اتفاقات محله را زیر نظر دارد تا همه‌چیز به بهترین شکل پیش برود، همگی او را به عنوان مردی بد‌اخلاق می‌شناسند، زیرا او با تمام همسایه‌ها به خاطر رعایت نکردن نظم و یا آوردن ماشین اضافه در محل بحث و جدال می‌کند. اما هیچ‌کس از سرنوشت این مرد خبر ندارد، پس از فوت همسرش بسیار رنج کشیده و نمی‌تواند بدون همسرش طاقت زندگی ندارد، چرا؟

خرید کتاب مردی به نام اوه


تعامل با دیگران بزرگ‌ترین چالشی است که هر فردی با آن روبرو است و فرقی نمی‌کند که شغل، اهداف یا تمایلات شما چه باشند. شما می‌توانید با بکار بردن اصولی که در کتاب صوتی «آیین دوست‌یابی» دیل کارنگی به آنها اشاره خواهدشد، میزان اعتماد به نفس‌، نفوذ و تاثیرگذاری‌تان را بالا ببرید. یاد خواهید گرفت که چگونه دیگران را وادار کنید در کنار شما کار کنند، بدون این‌که مانع حرکت آنها در مسیر خودشان شوید. با صرف زمان کافی و تلاش برای یادگیری تعامل بهتر با افرادی که در اطراف ما وجود دارند، می‌توانیم توانایی‌ها‌یمان را افزایش دهیم تا هر کاری که بخواهیم را انجام دهیم.

خرید کتاب صوتی آیین دوستیابی نوشته دیل کارنگی

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.