معرفی چند کتاب روانشناسی خوب

کتاب صوتی خشم و عصبانیت حاصل گفتارهایی از فرهنگ هلاکویی است. گویندگی این کتاب صوتی را نیز فرهنگ هلاکویی انجام داده و نشر ما و شما آن را منتشر کرده است. بعضی مواقع، ما از خشم و عصبانیت خود بی‌اطلاع هستیم. این اثر صوتی به ما کمک می‌کند تا ابعاد گوناگون این احساس طبیعی و پرتکرار را بشناسیم.

کتاب صوتی خشم و عصبانیت به مسائلی همچون موارد زیر می‌پردازد:

آرام‌کردن و ادارهٔ خشم، بخشش، ۱۴ گونه خشم و عصبانیت مختلف، نبایدهای عصبانیت پدر و مادر نسبت به فرزندشان، دوست نداشتن خود و آسیب‌های آن و این نکته که «رفتار هر شخص مساوی با تمام هویت شخص نیست».

همچنین پیشنهاد میکنم کتاب صوتی رمز و راز موفقیت را هم بشنوید.


کتاب جادوی فکر بزرگ نوشته‌ی دیوید جی. شوارتز، یکی از بهترین و پرفروش‌‌ترین کتاب‌ها در زمینه موفقیت به حساب می‌آید. این کتاب با آموزش‌هایی که به ما می‌دهد به ما این توانایی را می‌دهد تا از نیروی فکر خودمان استفاده کنیم و موفقیت، شادی و رضایت از زندگی را به دست آوریم.

در این کتاب، ده‌ها تئوری به‌صورت علمی و عملی و هم‌چنین چندین روش کلی وجود دارد که این امکان را به ما می‌دهد تا بتوانیم بزرگ اندیشیدن را در خودمان تقویت کنیم. اگر بتوانیم این نیرو را درخودمان تقویت کنیم، موفقیت و خوشحالی را که همیشه در جستجوی آن بوده‌ایم، به دست می‌آوریم. دیوید جی. شوارتز در این کتاب سعی کرده که هریک از تاکتیک‌ها را با کمک تجربه و زندگی افراد و ترسیم حالات واقعی آن‌ها به گونه‌ای ارائه کند که بیشتر قابل درک باشد. ما نه تنها متوجه می‌شویم که چه باید بکنیم، بلکه از همه مهم‌تر کشف می‌کنیم که چگونه هر قاعده‌ی کلی را در موقعیت‌های عملی و در رویارویی با مشکلات به کار بندیم.

دانلود کتاب صوتی جادوی فکر بزرگ


کتاب ۴۸ قانون قدرت نوشته رابرت گرین است که با ترجمه فاطمه باغستانی منتشر شده است. این کتاب پرفروش‌ترین کتاب برای آنانی است که خواهان قدرت هستند یا می‌خواهند خود را در برابر قدرت دیگران تجهیز کنند.

گرین در کتاب ۴۸ قانون قدرت خلاصه‌ای از تاریخ ۳۰۰۰ساله قدرت چهره‌های تاریخی بزرگ مانند ماکیاولی، سان تزو، ملکه الیزابت، هنری کیسینجر و دیگر شخصیت‌های مشهور را در قالب ۴۸ فصل بیان کرده است و هر فصل را به یک قانون اختصاص داده است.

خرید کتاب ۴۸ قانون قدرت


کتاب بهترین سال زندگی تو، یک راهنمای کامل برای کسانی است که از نرسیدن خسته شده‌اند. کسانی که اهداف و آرزوهای زیادی دارند اما نمی‌توانند به آنها دست پیدا کنند. دارن هاردی در این میکروکتاب به شما می‌گوید که برای رسیدن به خواسته‌هایتان روش‌های ساده‌ای وجود دارد که اگر براساس آنها پیش برید، می‌توانید آرزوهایتان را تبدیل به واقعیت کنید. مهم این است که بدانید چه چیزهایی می‌خواهید. دارن هاردی با تمرین‌هایی که انجام آنها به راحتی مسواک‌زدن است دستوالعمل اجرایی شدن آن‌ها را به شما می‌دهد. بهترین سال زندگی شما، نه از ابتدای سال و نه از شنبه قرار است شروع شود، بهترین سال زندگی شما از امروز و همین الان شروع می‌شود. برای خرید کتاب بهترین سال زندگی تو وقت تلف نکننید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.