معرفی جدید‌ةرین کتاب‌های هفته سوم مهر

Whoever Tells the Best Story Wins  با ترجمه فارسی بهترین قصه گو برنده است در سال ۲۰۰۷ به چاپ رسید. سیمونز در این اثر درباره اهمیت و تاثیر قصه‌گویی در پیشرفت و بهبود کسب‌وکار سخن می‌گوید. قصه‌گویی باعث می‌شود که افراد از جنبه‌های گوناگونی به موضوع نگاه کنند و برداشتی درست از واقعیت داشته باشند. قصه‌ای با معنا می‌تواند تجربه‌ای را در ذهن فرد بازسازی کند و احساساتش را تحت تاثیر قرار دهد.

 آنت سیمونز در این کتاب می‌خواهد به شما کمک کند تا به قصه‌هایی که می‌گویید توجه بیشتری داشته باشیدو چون شنونده از هر قصه برداشتی دارد و باید قصه را به بهترین شکل ممکن گفت تا مخاطب با کار شما ارتباط درستی بگیرد. 

شما می‌توانید با قصه‌گویی افراد را در مسیر خاصی هدایت کنید و با کمک این کتاب فرامی‌گیرید که چگونه قصه کسب‌وکارتان را برای مشتری به درستی روایت کنید. قصه‌ای منسجم و صادقانه و تاثیرگذار می‌تواند توجه خیلی از افراد را جلب کند و تاثیری دوچندان بر ذهن آنها بگذارد. 

کوردلیا همراه خانواده به شهر جدیدی نقل مکان کرده است. او در این شهر وارد یک مدرسه عجیب می شود مدرسه عجیب و مرموز مردگان. این مدرسه، روح‌زدهترین ساختمان در دنیا به نظر می‌رسد. 

کوردلیا و دوست تازه‌اش، بنجی تنها کسانی هستند که می توانند ارواج را ببینند. آنها همراه اگنس تیزهوش تصمیم می‌گیرند که از اسرار ارواح مدرسه پرده بردارند. آنها برای این کار باید با ارواح روبه‌رو شوند. کتاب مدرسه مردگان

کارمیلا اشراف زاده ای نفرین شده است که به خون آشامی اشتغال دارد. او ظاهر یک دختر جوان زیبا را دارد که زیبایی و معصومیتش، جذاب و گیراست. دندان‌های نیش او نه به اندازه‌ای که خیلی مشهود باشند، اما تا حد مشخصی تیز هستند تا نیمه شب بتواند آن‌ها را در سینه قربانی فرو برده و از خونش تغذیه کند.

کارمیلا گاهی به طور ناگهانی غیب شده و بعد از مدتی مانند یک نیمروز یا یک روز، دوباره در محل غیب شدنش، رویت می شود. او با شنیدن حرف‌های مذهبی یا سرودهای کلیسایی رو ترش می کند و خواستار ترک محل می شود. کارمیلا برای جذب قربانی، مدت ها زمان صرف می‌کند تا به او نزدیک شود و محبت زیادی را خرج او می کند. این محبت دیوانه وار و بسیار شدید است کتاب کارمیلا

در سال ۱۹۹۵ در دانشگاه استنفورد «دانشنامه‌ی فلسفه‌ی استنفورد» با هدف دسترسی آسان و رایگان کاربران اینترنت، علاقه‌مندان فلسفه، دانشجویان و استادان دانشگاه شکل گرفت. یکی از اهداف اصلی جمع‌آوری این دانشنامه، امکان ویرایش و به‌روزسازی پیوسته‌ی محتویات آنلاین است و به این ترتیب اطلاعات همواره به‌روز، جدید و قابل استناد خواهد بود.

هر یک از مدخل‌ها و موضوعات دانشنامه‌ی استنفورد، توسط بزرگ‌ترین استادان فلسفه به نگارش درآمده و به دست بزرگ‌ترین دانشمندان این حوزه تحت بازنگری و ویرایش قرار گرفته است. با گذشت بیش از بیست سال از آغاز به کار این بنیان، چندصد کتاب در حوزه‌های مختلف فلسفه به نگارش درآمده است و روزبه‌روز به تعداد این کتاب‌ها افزوده می‌شود.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *